חיפוש מאמני כושר
בחר:
ב: בחר:
או:
חדש על המדף
גרבי סקי מתקדמות

לגרבי סקי חשיבות והשפעה על הנוחות והביצועים. חברת Teko מארה"ב נחשבת ליצרנית הגרביים המובילה בעולם ומשיקה החורף דגמים חדשים המיועדים לספורט חורף וביניהם גרב הסקי המתקדמת בעולם מבית Teko, שפותחה בשיתוף טובי הגולשים והסבב הבינלאומי Freeride World Tour. 

מחיר: 129-149 שקלים; להשיג: בריקושט, סקי פס, למטייל שלג, ווק אין, ריקושט רעננה ואלונים.

נוגד חמצון רב עוצמה

חברת הוויטמינים והמינרלים "סולגאר" מציעה את קו-אנזים Nutri-Nano Q10 - נוגד חמצון רב עוצמה שמשתתף בתהליך ייצור האנרגיה בתוך התאים והשרירים ועל כן עוזר במצבי עייפות, תשישות וכאבי שרירים, שומר על שריר הלב ועל איזון לחץ הדם, מונע ומטפל בדלקות חניכיים ומגרנות.
מחיר: 204 שקלים ל-50 כמוסות. להשיג ברשתות הפארם ובבתי הטבע הנבחרים.

מעיל סנובורדינג של Vans

Vans מציעה לעוסקים בספורט החורף סנובורדינג ציוד נוח ורב-גוני לרכיבה מהנה. ליין הביגוד העליון לשלג לשנת 2013 מוצע לגברים ונשים, בגווני צבע החדים האופייניים לסביבה הררית טבעית. הבטנה עשויה פליס שרפה (Sherpa Fleece) מקבלת את השראתה מבגדי העבודה המסורתיים באזורים הרריים.

מחירי המעילים: החל ב-650 שקלים, להשיג: ב"שלג"  - אימבר 7 פ"ת ציוד וביגוד מקצועי לסקי וסנובורד.

כדאי לדעת

בעולם כושר וספורט של bello תמצאו מידע עדכני על אימוני כושר, תוכניות אימונים, בבית ובמכון כושר, לצד מאמרים של מאמני ומדריכי כושר מוסמכים בנושאים הקשורים לכושר, ספורט ואורח חיים בריא. אם החלטתם להיכנס לכושר, או שאתם רוצים לשפר את הכושר הגופני שלכם - אתם במקום הנכון. עולם הכושר של אתר bello מביא לכם את מיטב הכתבות על כל תחום הכושר הגופני, לרבות תחומי אימון פופולאריים כגון אופניים, פילאטיסחדר כושרמאמן כושר אישיאימון כושר