אלינור למפל - חוות דעת

אלינור למפל - כרטיס ביקור
רפי ששון
מאמנת מקצועית ו    19/05/2010
מאמנת מקצועית ויסודית, כן ירבו כמוך
אמינות
|
שירות
|
מחיר
אודליה
בעלי, במטרה לעז    10/03/2010
בעלי, במטרה לעזור לי, הציע מאמנת כושר אישית, מה שאינו מצריך התארגנות המכבידה על סדר יומי העמוס, אלא מקלה עלי. אלינור מגיעה פעמיים בשבוע לביתי, מעניקה לי יחס אישי ומקצועי ברמה גבוהה. אני מחכה בקוצר רוח למפגשים אלו, הדרכתה של אלינור ממוקדת ומפורטת. על כל תרגיל ותרגיל, אלינור מסבירה מה מטרתו, כיצד לבצע אתו נכון ואף מעלה לי את המוטיבציה ואת המודעות לשמירה על בריאותי באופן מתמיד. קיים שיפור ניכר במצב גופי, בדגש על יציבה וחיזוק שרירי הבטן, חיזוק פלג גוף עליון ותחתון. יתרון מובהק לאימון כושר אישי לעומת סטודיו/חדר כושר הוא הליווי הצמוד, היחס האישי, זמני האימון מותאמים לי אישית ואינני צריכה להתאים את עצמי לזמנים/תוכנית. יתרון נוסף הוא זמינותה של אלינור גם לאחר האימון, דבר שאינו קיים במקומות אחרים. אלינור משלבת גם עצות והכוונות לשמירה על תזונה נאותה ומותאמת עבורי. על כן אני ממליצה בחום על אימון כושר אישי עם אלינור" (אודליה,31, חצי שנה לאחר לידה).
אמינות
|
שירות
|
מחיר
רונית
שלום,
שמי    10/03/2010
שלום,
שמי לוי רונית, בת 36 אמא לשני ילדים.
ברצוני לציין כי העובדה שהייתי מתאמנת לפני ההריון גרמה לי מבחינה נפשית להרגיש יותר בטוחה בעצמי לפני הלידה, היציבות שהאימון העניק לגופי גרם לי להרגיש יותר בטוחה כי הלידה תעבור קל יותר מבחינה פיזית, ואכן העובדה כי האימון הקנה לי הרגלי נשימה וחיזק את שרירי גופי גרם לי לשלוט בגוף ובנשימה בזמן הלידה.

הלידות שלי אכן היו קלות ומהירות והחזרה של גופי לאחר "שחווה טראומה של הלידה" כי אכן הגוף עובר טראומה היה מהיר ומעולה. אני ממליצה מאוד להתאמן לפני הלידה, בזמן הלידה ואחריה, ההרגשה היא מבחינתי עילאית והכי טובה בעולם. בהצלחה.

בזכות אלינור שהציבה לי תוכנית אימונים המתאימה לי אישית. ממליצה עלייה בחום, יש לה מודעות והקשבה למאומן ברמה גבוה, עובדת ביסודיות, לא נותנת הנחות, עקבית ומקצועית. תודה לך אלינור שאת מדהימה אותי כל פעם מחדש!"
אמינות
|
שירות
|
מחיר
מרגלית
אלינור הינה מאמ    10/03/2010
אלינור הינה מאמנת מקצועית ויסודית. עבודתה מראה רצינות ונחישותה מביאה אותנו, המתאמנים, קדימה. לכל בקשה, שאלה או פנייה ובכל שעה ניתן לפנות אליה, תמיד מגלה אוזן קשבת ומייעצת גם מעבר לאימון עצמו. זורה אומץ ומוטיבציה במתאמנים שלה, פשוט תענוג" (מרגלית אהרוני, שבוע ראשון לאחר לידה).
אמינות
|
שירות
|
מחיר
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל