אודות אתר bello

bello הוקם בכדי להעניק פלטפורמת מידע רחבה ומגוונת לכל מי שמתעניין בעולמות הלייף סטייל. בצד עולם כתבות עשיר ומגוון, אנו מתגאים במנגנון ייחודי ובו איתור מעגל רחב של בעלי מקצוע ועסקים המעניקים שירותים בתחומי סגנון חיים בריא בישראל: כושר, תזונה, דיאטה, יופי, סטייל וטיפוח הגוף.

 

פירוש השם bello:


המילה bello מקורה בשפה האיטלקית והיא נושאת פירושים רבים המקושרים ברובם לשורש: י.פ.ה.
המילה נושאת שמות תואר רבים כגון: יפים, יפהפיים, נאים, מושכים ויזואלית, נפלאים, מעולים, מהנים, נהדרים ומקסימים. צירופה של המילה למילים אחרות יוצרת משמעויות וקונוטציות נוספות בשפה האיטלקית המדוברת כגון: שאיפה לשלמות, צלילות (כמו מים צלולים), ניקיון, זך (טהור), ביטחון, ריפוי ורפואה, בהירות, שמחה והארה.

 

האתר מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ומציע בין השאר חיפושים מתקדמים לפי פרמטרים שונים, מידע על מאמנים אישיים בכל תחומי הספורט והכושר הגופני, דיאטנים, קבלת הטבות מטעם המפרסמים, מבצעים, מגזין כתבות, אפשרות ליצירת קשר עם בעלי ההתמחויות השונים, מחשבונים, ועוד.

 

bello מעניקה שירותי מידע ופרסום חינם לשני קהלים עיקריים חשובים:

בעלי המקצוע והעסקים, ולקוחותיהם הפוטנציאלים התרים אחרי מידע פירסומי לגבי נותני השירותים עצמם.

 

 

הערה חשובה: תחום הכושר התזונה וטיפוח הגוף הינו דינאמי ונתון להחלטתו של המשתמש בלבד.

 

מערכת bello עושה כל מאמץ להגיש לכם את המידע העדכני והטוב ביותר בזמן אמת. אם בכל זאת גיליתם טעות במידע או כל מידע אחר שעשוי לעזור לנו לעדכן את הנתונים הקיימים נשמח מאוד אם תעדכנו אותנו.

bello מסירה מעליה כל אחריות לגבי כל סוג של פירסום באתר. באחריות המשתמש לבדוק את טיב השירות שניתן ותהליך קבלת ההחלטות נתונה בידו.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 

כתובת שירות לקוחות: info@bello.co.il

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל