הסרת משקפיים - המדריך המלא (מדריך להסרת משקפיים)

הסרת משקפיים והשתלת עדשה מלאכותית

לפני שלושים שנה הייתה העין הביונית של סטיב אוסטין מדע בדיוני מופרך וחסר אחיזה במציאות. כיום אפשר להשתיל עדשה מלאכותית הנבנית לפי נתוני העין וליקוי הראייה. הניתוח מתאים לכבדי ראייה, בעלי קרנית דקה או מעוותת

רוצה להתייעץ עם מנתח מומחה בהסרת משקפיים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הטכנולוגיה עושה חיים קלים למקרים הפשוטים, אך בעלי קרנית דקה, עיוות של קרנית או אלו שכמעט אינם רואים וזקוקים למשקפים או עדשות במספרים גבוהים במיוחד, בדרך כלל אינם מתאימים לניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. אלא שגם לקרניות דקיקות ולכבדי ראייה נמצא פתרון, הוא קצת יותר מסובך ודורש התערבות כירורגית, אבל הוא פשוט גאוני.

 

זוכרים את העין הביונית של סטיב אוסטין, לפני שלושים שנה זה היה מדע בדיוני וכיום זהו ניתוח די שכיח שמקל על כבדי ראייה שעד היום נאלצו לשאת משקפים עבות במיוחד ויקרות מאוד.

 

השתלת עדשה מלאכותית תוך-עינית

על מנת לעבור השתלת עדשה תוך עינית, יש לעבור סדרה מקיפה של בדיקות הכוללת בדיקת התאמה של מבנה העין, בדיקת הקרנית והרשתית, וסדרת הבדיקות המבוצעות במסגרת התאמה לניתוח לייזר. לאחר סדרת הבדיקות מוזמנת עדשה מתאימה הנבנית לפי נתוני העין וליקוי הראייה.

 

במהלך הניתוח מוחדרת עדשה דרך פתח זעיר שגודלו 3 ס"מ. ממקמים אותה בין עדשת העין הטבעית לבין הקשתית או על גבי הקשתית. במידה שנדרשת השתלת עדשה בשתי העיניים, מבצעים את הניתוח תחילה בעין אחת וכעבור תקופה קצרה, בין שבועיים לחודש, בעין השנייה.

 

העדשה מושתלת לצמיתות אך ניתן להחליפה במידת הצורך או להוציאה. ברוב המקרים הניתוח מבוצע ללא שימוש בתפרים. ניתן לחזור שוב לחיי היומיום תוך כמה ימים.

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל