על טבעות אירוסין: כיצד להתאים טבעת אירוסין מושלמת

לבחור טבעת אירוסין שתקלע לטעם של בת זוגתך זה לא דבר פשוט, במיוחד שקיים מקוון רחב של טבעות אירוסין. טיפים חיוניים לבחירת טבעת אירוסין מושלמת

על טבעות אירוסין: כיצד להתאים טבעת אירוסין מושלמת ()
מאת: מערכת בלו

כאשר אתה שומע את צמד המילים טבעות אירוסין, מיד עולה בראשך תמונה: אתה כורע ברך אל מול אהבת ליבך, בידך קופסת תכשיטים קטנה ויוקרתית, אתה פותח את הקופסא ולעיני בת זוגתך נגלית טבעת אירוסין מרהיבה, מלאת ברק וזוהר. עוד לפני שהיא מבינה מה קורה, אתה פונה אליה ושואל: "התינשאי לי" והיא, בשמחה, מהנהנת בהתרגשות ונופלת לזרועותיך. בהחלט מושלם, אך דמיון לחוד ומציאות לחוד. מה קורה כאשר טבעת האירוסין אינה תואמת את מידות אצבעותיה ומה אם היא מוגזמת מידי או אינה לטעמה? התאמת טבעת אירוסין מושלמת בשבילה אינה משימה פשוטה ולאו דווקא כי מדובר בך באופן אישי, אלא מאחר ולכל אישה הטבעת המתאימה באופן מושלם לאצבעות הפרטיות שלה.

 

טבעות אירוסין עם יהלום אחד - האם זו הטבעת המושלמת? (עיצוב טבעת: הוד מקבילי)

האם זו הטבעת אירוסין המושלמת? (עיצוב טבעת: הוד מקבילי)

 

לשאלה איך להתאים טבעת אירוסין, התייעצנו עם הוד מקבילי. הוד, מעצב טבעות אירוסין ונישואין ובעל גלריה לתכשיטים השוכנת בכפר ויתקין.

 

צעד ראשון – מי היא?

 

לדברי הוד, לפני שאתה ניגש, לחנות התכשיטים או למעצב הטבעות, השקיע מחשבה נוספת באופן בו בת זוגתך מגדירה את עצמה. מאחר וטבעת אירוסין הינה טבעת המסמלת את תחילתו של מסע הזוגיות שלכם ועתידה ללוות אתכם, ואותה בפרט, לאורך כל ימיי חייכם, חשוב שתבחר טבעת שתשקף את מי שהיא באמת.

  • מראה כללי - אם היא בחורה בעלת מראה עדין ושברירי חשוב שתבחר את הטבעת בהתאם ושהיא תענוד טבעת קלאסית ועדינה. אם אופייה סוער ודומיננטי מומלץ שתבחר טבעת אירוסין משובצת יהלומים ומלאת נוכחות.

  • אורח חיים – התאים את הטבעת לאורח חייה ולאופי ההתנהלות היומיומית שלה. אם היא עוסקת בתחום הדורש ממנה סוג פעילות אשר יחשוף את הטבעת לחבלות, מוטב שתבחר טבעת בעלת עיצוב עמיד וללא יהלומים גדולים אשר עלולים ליפול ולהיאבד.

  • סגנון אישי – כמובן שחשוב שתתאים את טבעת האירוסין לסגנון המועדף עלייה ולכלל אביזרי האופנה המצויים ברשותה, בין אם מדובר בסגנון וינטאג', סגנון סולידי, סגנון עדין או גס ובעל נוכחות. חשוב שתשמור על קו אחיד ושהטבעת לא תיראה בעתיד כנטע זר על אצבעותייה.

  

טבעת אירוסין טוויסט, טבעת אירוסין יותר נועזת (עיצוב טבעת: הוד מקבילי)

טבעת אירוסין טוויסט. האם זו הטבעת האירוסין המתאימה ביותר? (עיצוב טבעת: הוד מקבילי)

מהם הצעדים הראשונים בבחירת טבעת אירוסין מושלמת בשבילך?

צעד שני – אלו אצבעות יש לי

 

לאחר שהבנת מהן העדפותיך, חשוב שתתאים את הטבעת למבנה הפיזיולוגי של כף ידה. למבנה כף היד והאצבעות בפרט, ישנה השפעה מכרעת על התאמת טבעת האירוסין המושלמת בשבילה. גם אם חלמת על טבעת ספציפית במיוחד, לא מן ההכרח שהיא תיראה על אצבעות ידייה כפי שדמיינת, ברגע האמת. 

  • גוון העור – התאים את צבע הטבעת לגוון עורה: אם הינה בעלת עור בהיר בחר טבעת אירוסין העשויה מזהב לבן אם גוון עורה כהה תחמיא לה יותר טבעת אירוסין מזהב צהוב.

  • מבנה האצבעות – בחן את מבנה אצבעותייה, אם הן ארוכות וצרות, בחר טבעת אירוסין מדגם רחב ועבה. במידה ואצבעות ידייך קצרות ועבות מומלץ שלא תבחר טבעת מסוג זה, שכן היא עלולה לשוות לאצבעותייה מראה קצר עוד יותר. לפיכך, בחר טבעת אירוסין צרה ודקה אשר תהלום את כף ידה.

טבעת אירוסין עם שיבוץ רב של יהלומים (עיצוב טבעת: הוד מקבילי)

טבעת אירוסין עם שיבוץ רב של יהלומים (עיצוב טבעת: הוד מקבילי)

 

הכתבה באדיבות - מעצב טבעות אירוסין וטבעות נישואין, ובעל גלריה הנמצאת בכפר ויתקין.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל