טרנד הציפורניים החם של קיץ 2015 - ציפורני מסגרת

"ציפורני המסגרת" הולכות ומסתמנות כטרנד החם ביותר לקראת הקיץ הקרוב. בנות, אתן מוזמנות להכיר ולהתנסות

טרנד הציפורניים החם של קיץ 2015 - ציפורני מסגרת ()

CHANEL

מראה לק הקיץ של שאנל. צילום: יח"צ

 

לאור השינוי הגדול, ביקשנו מיצרניות הלק המרכזיות בשוק, ORLY ו-CND שיציגו לנו את פרשנותן לשינוי.

 

"בבחירת הטרנד הממוסגר, מרוויחה הציפורן פעמיים. למעט המימד האופנתי הברור, ניתן באמצעות תיחום קווי מתאר הציפורן ליצור גם "תיקון" אופטי למבנה הציפורן. כך למשל בעלות ציפורניים רחבות מדיי, או/ו צרות מדי יוכלו לקבל בעזרת תיחום נכון של הציפורניים אשליה אופטית למבנה הקיים. ציפורן רחבה במיוחד תוכל לקבל מראה צר ומאורך בעזרת איור קווי מתאר אורכיים על שטח פני הציפורן, לעומתה, ציפורן צרה במיוחד נוכל להרחיב אופטית ע"י איור קווי מתאר מלבניים ורחבים יותר", מסבירה אמי טאווס - המנהלת המקצועית בחברת CND ישראל.

 

Shellac Trendy באדיבות CND

Shellac Trendy באדיבות CND

 

"את עיצוב קווי המתאר ניתן לממש במספר אופנים", מוסיפה קטיה שו המדריכה הראשית במותג הלק ORLY. "השימוש הקלאסי במיסגור קווי הגבול הטבעיים של הציפורן בקו אחיד ורציף. לצד שימוש משני, המאייר את חלקיה השונים של הציפורן כדוגמת אזור הקשת הפנימית או לחלופין זו החיצונית, או יצירת גבולות קריאטיבים יותר, למשל תחימה של שטח הציפורן ברצף נקודות שרק בתום תהליך העבודה מתקבלת מסגרת ברורה".

 

ORLY

לק ORLY 

 

ORLY Border

ORLY Border

גם המותגים הגדולים בשוק כבר נכנסו לטרנד

מותג הטיפוח אסתי לאודר שבחר לפרוץ את המסגרת ולתחום את גבולות הציפורן רק בצידיה באיורי נוצות ברבור. שאנל מצידו העניק פרשנות מעט "משומשת" יותר, כאשר שידרג את מראה הפרנץ' ריוורס והציג קו תיחום ברור ומובהק יותר.

 

 אסתי לאודר

 עיצוב פרנץ' של ברבור שחור. אסתי לאודר

 

אל החגיגה הממוסגרת הצטרפה גם יצרנית התמרוקים המקומית CHIC אשר היטבה לנסח את הטרנד והוכיחה כי הפרנץ' הקלאסי הוא כבר מזמן פאסה – והקיץ הגיע זמנן של הציפורניים הממוסגרות, המציעות שילובי צבע בין מסגרות ססגוניות לרקעי לק שונים ומנוגדים כמו קוראות לכן ליישר קו - ולהכנס למסגרת.

 

CHIC

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)
   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל