מילוי וטיפול בקמטים - המדריך השלם (מילוי וטיפול בקמטים)

סרטון: מילוי שפתיים על ידי הזרקה

רוצים לדעת כיצד נראה התהליך בטרם אתם ניגשים לניתוח? צפו בסרטון מיוחד של ד"ר חיים קפלן, מנתח פלסטי, מומחה לניתוחים פלסטיים קוסמטיים ומשחזרים. בסרטון הוא מדגים את תהליך המילוי

רוצה להתייעץ עם מומחה לטיפול בקמטים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

במדריך המלא למילוי קמטים תוכלו למצוא מידע על תהליך המילוי, למי מתאים הטיפול, על אלו קמטים הוא עובד על חומרי המילוי מהסוגים השונים:

 

חומרי מילוי סינתטיים (כגון סיליקון, ארטקול וביואלקמיד), כיצד פועל כל חומר ומהן תופעות הלוואי האפשריות. באילו חומרים ביולוגיים משתמשים לצורך ההזרקות (כגון קולגן וחומצה היאלורונית), מה מקורם ומה החסרונות והיתרונות בחומרים אלה, ומה השימוש חומרים אוטולוגיים, הנלקחים מגוף המטופל.

 

הטיפול לוקח בין רבע שעה לשעה בכל פעם, כאשר ההחלמה נמשכת בדרך כלל יממה (אלא אם מזריקים שומן).

 

בסרטון הבא תוכלו לצפות מקרוב בתהליך של מילוי שפתיים (על ידי ד"ר חיים קפלן):

 

 

 

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל