ניתוח אף - המדריך המלא ()

הכל אודות האף

כיצד בנוי האף? כיצד צריך להסתכל עליו? והאם יש דבר כזה "אף יהודי"?

רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה לניתוח אף?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

אף שלנו מה גדול הוא?

איזה אף קטן, חמוד ומתוק יש לתינוק החדש שנולד. כזה בדיוק אני רוצה בשבילי... מחשבה פשוטה, שחולפת באופן טבעי בהביטנו על זאטוטים קטנים. אז איך יתכן שאף כל כך קטן ופצפון גדל בחלוף השנים לאף ארוך כשל פינוקיו, ומבלי לשקר בכלל? הכיצד?

 

אף של יהודי?

גיל ההתבגרות משנה את מבנה האף. עם השנים גדל האף כמו כל איבר אחר בגוף האדם כשאצל רוב האוכלוסייה הוא "משתדל" לגדול באופן נורמאלי ובעל פרופורציות למבנה הפנים. יחד עם זאת בתהליך האף יכול לאורך, לרוחב, לבלוט לו פתאום ולקבל מראה מכופף כשל מכשפה. הכל אינדיווידואלי ואישי וגם לגנטיקה השלכות ברורות עלינו בהתאם. כשאנו גדלים גם הסינוסים, חללי האוויר הממוקמים בעצם הלחי, מתפתחים ועימם מתפתחות הלחיים, הלסת והסנטר מתבלט.

 

מסתבר ש"אף יהודי", הסטיגמה שדבקה בעם המובחר, אינו מאפיין יהודים בלבד. מדובר בהשתרשות מושג שנכון בהחלט גם לכלל יושבי המזרח התיכון ולאו דווקא בקרב בעלי המילה, צאצאי אברהם אבינו. "אף יהודי" יכול להימצא גם בקרב ערבים, יוונים, תורכים ושאר יוצאי האזור, כיוון שמדובר בקבוצות אתניות בעלות מאפיינים פיזיים דומים.

 

איך בנוי האף?

מבנה האף הוא כמבנה משולש. לשם המחשה דמיינו אותו כאוהל סיירים, מאותו סוג שראינו בצבא. דפנות האוהל עשויות משתי עצמות שטוחות (הן עצמות האף) ובסמוך אליהן ישנם שני סחוסים בנויים בצורת משולש והם מחוברים במרכז למחיצה סחוסית. הקצה של האוהל, הקרוב לנחיריים כביכול, בנוי משני סחוסים נוספים שמזכירים בצורתם את האות חי"ת., והם מקיפים את פתח הנחיריים. קירותיו של האוהל בנויים מהעצמות והסחוסים והם למעשה צידי האף. בין הקירות הללו קיימת מחיצה סחוסית והמקום שבו מתחברים הקירות והמחיצה נקרא גב האף.

 

מראה האף, כיצד באמת צריך להסתכל עליו?

נתון חשוב שיש לזכור דן בנושא המבט שאנו משירים אל האף הממוקם באמצע הפרצוף שלנו. בדרך כלל אנו מסתכלים על עצמנו ישר, זאת אומרת אנו מישירים מבט קדימה אל המראה ורואים את החלק הקדמי של הפנים. בלעז הביטוי נקראen face  ומשמעותו הוא שבמבט מקדימה אנו רואים אף, אך רק במבט מן הצד אנחנו נוכל לראות מהי צורתו האמיתית.

 

חשוב לזכור את זה בעת פגישת הייעוץ עם המנתח מהסיבה הפשוטה שלשמה התכנסנו: להבין איזה אף אנו רוצים לקבל בסופו של דבר. חשוב שנזכור כי לכל פנים מבנה שונה, האופייני לאותו אדם. גם מבנה הלסת, מבנה עצמות לחיים, מבנה הסנטר -  משפיעים על המראה של האף.

 

לעיתים, לא האף זה שינותח אלא חלק אחר בפנים שישווה לאף, מבלי שינותח מראה שונה לחלוטין. מנתח מומחה יוכל להסביר את הדברים ולגלות לפציינט את הבעיה ועימה את הפתרון האמיתי לה. ניקח לדוגמא מקרה של פציינטית שחשה צורך לנתח את אפה לצורך שיפור מראה הפרופיל שלה. לאחר בחינת הפציינטית הגיעו להבנה שלמעשה אין כלל צורך בניתוח אף אלא בתיקון הסנטר, ששיווה לפניה מראה של אף גדול.

   

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל