הגדלת חזה

יש לך זוג שדיים קטנים, מצומקים או נופלים? נמאס לך מחזיות שמרימות ומגדילות את השדיים ובקיצור, את חושבת על ניתוח הגדלת חזה? את במקום הנכון. כל מה שאת צריכה לדעת על ניתוח הגדלת חזה, רגע לפני

הגדלת חזה ()
רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה להגדלת חזה?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
בעשורים האחרונים את לא מוכרחה להסתפק בחזיות שמרימות לך את השדיים, מגדילות, ועושות קסמים מדומים שנעלמים ברגע שהחזייה מוסרת. רגע לפני שאת חושבת לעלות על שולחן הניתוחים ולהתמסר לסכין המנתח, קראי את המדריך שהכנו עבורך. משלב המחשבה וההתלבטות על ניתוח הגדלת חזה, דרך סקירת הניתוח ועד ההמלצות לבחירת גודל החזה שעליו את חולמת

איתור מנתחים פלסטיים להגדלת חזה לפי אזורים וערים בישראל

מנתח פלסטי להגדלת חזה במרכז מנתח פלסטי להגדלת חזה בצפון מנתח פלסטי להגדלת חזה בירושלים
מנתח פלסטי להגדלת חזה בדרום מנתח פלסטי להגדלת חזה בשרון  
 

ניתוח הגדלת חזה - כך הכל התחיל

הניתוח הראשון להגדלת חזה נערך, על פי ההערכות, בסוף המאה ה-19 בגרמניה, כאשר רופא הזריק לחזה של אישה רקמות שומן ששאב מגידול שפיר בעכוזה, וזאת על מנת להגדיל את נפח החזה שלה. הניתוח כשל.

 

עם השנים נעשו ניסיונות כושלים רבים למצוא חומרים שיתאימו למילוי החזה הנשי, ביניהם פרפין (תערובת אורגנית המיוצרת מנפט), שנהב, כדורי זכוכית וגומי ועוד.

 

בשנות ה-40 של המאה שעברה גילו מנתחים פלסטיים חומר הנקרא סיליקון, והוא, על פניו, נראה כמתאים להזרקה אל חזה נשי. בתחילת הדרך הסיליקון היה מוזרק כשמן או ג'ל ישירות לתוך השד, אך מכיוון שדבר לא תחם אותו מלהתפשט בפראות בתוך החזה התוצאות היו הרסניות - משדיים נפוחים, דרך שדיים קשים כאבן ועד זיהומים קשים והרסניים. רק ב-1962 הופיעו שתלי סיליקון העשויים ממעטפת סיליקון קשה ובתוכה סיליקון ג'ל, שהיו ועודם בטוחים לשימוש.

 

כיום ניתוח פלסטי להגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר ברפואה הפלסטית. במהלך הניתוח מוכנסים שתלים לחזה דרך חתך קטן בן סנטימטרים ספורים, זאת על מנת לתת נפח גדול ויציבות לחזה.

ניתוח הגדלת חזה בשיטות שונות 

ישנן מספר שיטות של ניתוח הגדלת חזה. בעבר השיטות הנפוצות היו ניתוח הזרקת שומן והחדרת שתלי תמיסת מי מלח. כיום, עם התפתחות התחום, השיטה הנפוצה ביותר של הינה שיטת ניתוח החדרת שתלי סיליקון. ישנם מספר סוגים של שתלי סיליקון לצורך הגדלת החזה הנבדלים זה מזה במצב הצבירה בו נמצא הסיליקון.

 

היכן ממוקמים השתלים במהלך ניתוח הגדלת חזה?

ישנם שני מיקומים אפשריים לשתל במהלך ניתוח הגדלת חזה. האחד- מתחת לשריר החזה. השני- מעל לשריר החזה. אין מיקום אחד הנחשב כנכון. על כן, על כל מטופלת לקבל את ההחלטה על מיקומו בהתייעצות עם מנתח פלסטי.

 

בחירת מנתח פלסטי להגדלת חזה 

יש לבדוק שהן למכון והן לרופאים - המנתח והמרדים, ישנו רישיון ואישור משרד הבריאות. חשוב לפגוש פנים מול פנים את הרופא אותו את שוקלת לשכור לצורך ביצוע ניתוח הגדלת חזה, ולא להסתפק בפגישה עם איש המכירות. מומלץ להכין שיעורי בית טרם הפגישה כך שתוכלי לשאול את כל השאלות ולא רק לשמוע את המידע שמעוניינים להשמיע לך. מנתח פלסטי רציני יסביר לך לא רק את היתרונות של ניתוח הגדלת חזה אלא גם את הסיכונים הכרוכים בפרוצדורת ניתוח פלסטי בחזה. יש לברר מה בדיוק כולל הניתוח, כולל משך אשפוז (אם בכלל) ופגישות לביקורת ומעקב לאחר הניתוח.

 

כיצד מתבצעת פרוצדורת ניתוח של הגדלת חזה?

 

פרוצדורת ניתוח הגדלת חזה נערכת תחת הרדמה מלאה. הפרוצדורה כוללת יצירת כיס, החדרת השתל ותפירת החתך. לאחר הניתוח עוברת המנותחת לאזור התאוששות. משך ההחלמה לאחר הניתוח אינו ארוך ועומד על כשבוע. החלמה מלאה תהא לאחר שנה, עם החלמת הצלקת.

 

האם כל אחת יכולה לעבור ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת החזה יכולה לעבור רק אישה שהשד שלה הגיע לבגרותו. בגרותו מתרחשת בדרך כלל בגיל 18. באופן עקרוני ניתוח הגדלת חזה יכולה לעבור הן אישה שמעוניינת בהגדלה והן אישה המעוניינת במילוי שדיים שהתרוקנו במשך השנים.

 

האם אפשר להניק אחרי ניתוח הגדלת חזה?

 אין כל מניעה להניק כשבשד קיים שתל סיליקון. השתל ממוקם מאחורי בלוטת השד ועל כן אינו מפריע לתהליך גדילת השד בזמן ההריון ולתהליך ההנקה.

לסיכום כל מה שלמדנו על ניתוח הגדלת חזה:

בדקי היטב את ניתוחי הגדלת החזה הקיימים, מי המנתחים המובילים בתחום, מהם סוגי השתלים שנועדו לניתוחי הגדלת חזה, ממה הם עשויים ומה היתרונות והחסרונות של השתלים השונים.
 
בחרי מנתח בעל שם והמלצות והתייעצי איתו לגבי גודל השתלים שאת רוצה ובכמה מידות חזייה כדאי לך להגדיל את החזה הטבעי שלך.
 
מהלך הניתוח ותוצאותיו צריכים להיות ברורים לך מראש ולכן סיכמנו את כל השלבים, משלב ההרדמה ועד סוג החתכים שעושים בשד לשם החדרת השתלים, סוגי הניתוחים והחזרה לשגרה.
 
כמו בכל ניתוח, גם בניתוח הגדלת חזה עשויות להיות תופעות לוואי במקרה הטוב או סיבוכים, זיהומים וטעויות במקרה הרע. אמנם רוב ניתוחי הגדלת חזה מסתיימים בהצלחה, אך כאשר זה מגיע לניתוח הגדלת חזה חשוב שתדעי לקראת מה את הולכת ותוכלי לקיים עם הכירורג הפלסטי שיחה מרגיעה וגם כזו שמכסה אותך מבחינה כספית. 

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל