הגדלת חזה ()

מבוא להגדלת חזה

משלב המחשבה וההתלבטות, דרך סקירת הניתוח ועד ההמלצות לבחירת גודל החזה שעליו את חולמת

רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה להגדלת חזה?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: ד"ר חיים קפלן

אלוהים חנן אותך בזוג שדיים קומפקטים, קטנים, מצומקים, נופלים? אז מה! בימינו, הגנטיקה והמתנות שבהן חנן אותך הטבע הן לא סוף פסוק, והמצב נתון לשינוי. 

 

בעשורים האחרונים את לא מוכרחה להסתפק בחזיות שמרימות לך את השדיים, מגדילות, מנפחות ועושות קסמים מדומים שנגמרים ברגע שהחזייה מוסרת. גם את מרגישה נבוכה להסיר את החזייה שמגדילה ולגלות לאהובך החדש שמתחתיה מסתתרת אמת קטנה במיוחד? האם זה מפריע לך עד כדי כך שאת מוכנה לעלות על שולחן הניתוחים ולהתמסר לסכין המנתח? אם התשובה שלך היא כן - המדריך הזה מיועד במיוחד בשבילך.

 

ניתוח הגדלת חזה - את לא לבד

מכל שלל הניתוחים הקוסמטים ששוטפים את העולם ופונים לנשים וגם לגברים, ניתוח הגדלת חזה נחשב לאחד הניתוחים עם אחוזי שביעות רצון גבוהים. אבל הנס כידוע הוא רק פיזי. אף מנתח פלסטי לא יוכל להבטיח לך הגדלת חזה שתעניק לך ביטחון עצמי, או שיקום מערכת יחסים או שתמצאי את האביר על הסוס הלבן. ולכן אישה יקרה - בבואך לקבל את ההחלטה המשמעותית הזאת, אסור לך לעשות זאת מתוך לחץ ובוודאי שלא כדי לשמח מישהו, או למצוא חן בעיני מישהו או כדי לשקם את בטחונך העצמי הרעוע. אם החלטת ללכת על ניתוח הגדלת חזה, אנא ודאי עם עצמך - שאת עושה את זה רק למען עצמך.

 

היה והגעת למסקנה שחזה גדול הוא מה שאת ורק את רוצה, והציפיות הן ריאליות (השגת שדיים מוגדלים ויפים ולא שינוי מהלך החיים בזכותם) - זה הזמן להתחיל להבין את התהליך של הגדלת חזה, למי הוא מתאים, מה הם התנאים לביצועו, מה ההבדל בין השתלים והמנתחים השונים - ובקיצור, כל מה שאת צריכה לדעת, כדי למקסם את הסיכויים שתלכי בבטחה לניתוח פלסטי ותקבלי את התוצאות הטובות ביותר, שיטיבו גם עם בריאותך.

 

אל תלכי שבי אחר פרסומים שונים, תמונות של "לפני" ו"אחרי" או תמונות של דוגמניות מאופרות, מרוטשות וזוהרות. בחני היטב את כל הפרטים לפני שאת נשכבת על שולחן המנתחים ומתמסרת להרדמה.

 

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה?

  • נשים צעירות - שסובלות מתת התפתחות של החזה.

  • נשים אחרי לידות - שהשדיים שלהן קטנו והן מבקשות למלא ולהגדיל אותם לצורתם המקורית.

  • נשים שלא אוהבות את החזה הקטן שלהן - וגם כאלה שזקוקות לחזה גדול מסיבות מקצועיות, כמו דוגמניות.

הגדלת חזה, למי זה מתאים?   הגדלת חזה, מתאים לנשים צעירות שסובלות מתת התפתחות של החזה

 

תוצאות הניתוח להגדלת חזה מאפשרות להגדיל את נפח החזה במידה עד שתי מידות בחזייה.

 

הגיל שאפשר להתחיל


בעיקרון ההמלצה היא להמתין לסיום גיל ההתבגרות, כשמבנה הגוף מתייצב ומידת החזה שלך הגיעה לגודלה המקסימלי.

 

אולם, לחזה אין גודל "סופי" או מקסימלי, כיוון שבמהלך החיים גודל השדיים ממשיך להשתנות בעקבות הריונות, לידות ושינויים הורמונליים שעוברים על גוף האישה. ובכל זאת בדרך כלל גודלם של השדיים בסוף גיל ההתבגרות יהיה נכון גם לעשר השנים הבאות (בתנאי שבמהלך עשר השנים האלה לא תעברי הריון ולידה).

 

השתל: החומר שבפנים
סיליקון, או בשמו המדעי: די-מתיל-סיאלוקסן, הוא פולימר המבוסס על אטום הצורן.

הסיליקון מופיע בכמה צורות:

  • חומר מימי.
  • "שומני".
  • ג'ל.
  • מוצק.

התכונה הוורסטילית של הסילקון מאפשרת להשתמש בו למטרות שונות בטכנולוגיה וברפואה. למשל: כל המזרקים מצופים מבפנים בשכבת סיליקון דקה, קוצבי-הלב עטופים בסיליקון, ישנם פרקים מלאכותיים שעשויים מסיליקון, יש גם שתלים לפנים וגידים מלאכותיים שעשויים מסיליקון ויש אפילו תרופות שמכילות סיליקון. בכירורגיה פלסטית משתמשים בשתלי סיליקון מתחילת שנות השישים, ובארה"ב יש היום למעלה משני מיליון נשים שעברו השתלת סיליקון בניתוח הגדלת חזה.

 

הסיליקון המומלץ ביותר לשתלים להגדלת חזה


סיליקון ג'ל נותן תוצאה טובה יותר מבחינה קוסמטית, בעיקר בגלל שנפחו נשאר קבוע ומשום שבמישוש התחושה שלו דומה יותר לזו של הרקמה הטבעית.

 

נפחו של שתל העשוי ממעטפת סיליקון שמכילה מי-מלח עלול להשתנות, וגם המעטפת עצמה עלולה להיקרע. במקרה כזה מי המלח ייספגו אמנם בגוף, אבל השד החדש פשוט ייעלם.

 

בשנים האחרונות נכנס לשימוש שתל העשוי מקוהסיב ג'ל, סוג של סיליקון שהפולימר שלו בנוי בצורה שונה. שתל הקוהסיב ג'ל הוא קצת יותר קשה, ויתרונו הוא בכך שהוא לא רק נוטה לשמור על הצורה שלו, אלא שגם כאשר השתל נקרע, רוב הסיכויים הם שהסיליקון יישאר במקומו ולא יתפזר. חסרונו של הקוהסיב ג'ל הוא בכך שנכון להיום יש איתו ניסיון קצר יחסית (רק כ- 5 שנים).

 

פרט לאלה, קיימים סוגים נוספים של שתלים שמכילים חומרים אחרים, כמו שמן סויה - שהוצא משימוש בגלל חשד להיותו מסרטן, שמן בוטנים, הידרוג'ל ועוד. לאף אחד מהחומרים האלה אין יתרון משמעותי על פני הסיליקון ג'ל, וכולם עטופים בשכבת סיליקון.

 

גודל השתל, הצורה והמלצה


גודל השתלים המצויים כעת בשימוש נע בין 75 ל- 800 סמ"ק. שתלים בגדלים שחורגים מהנפחים האלה יש להזמין במיוחד, ומחירם עולה בהתאם.

 

בעניין זה חשוב לדעת שהכנסת שתלים גדולים במיוחד תגרום לצניחה מוקדמת יותר של החזה בגלל משקלם הרב של השתלים.

 

שתלי סיליקון, הכנה לפני הניתוח   גודל שתלי הסיליקון נע בין 75 ל- 800 סמ"ק

 

רוב השתלים מופיעים בצורה המזכירה חצי כדור שהוא לא מלא לגמרי, וקצת רפוי. כיום קיימים בשוק שתלים חדשים בעלי מלאות יתר (Over Filled) שהם גם בולטים יותר וגם קצת קשים יותר.

 

קיימים שתלים "אנטומיים" - קצת עגולים, ומהצד נראים כמו טיפה או אגס. אמנם זה קצת יותר דומה למקור, אבל כדאי ורצוי לא להתפתות לחידוש - שתלים מן הסוג הזה לא תמיד נשארים בגוף בכיוונים שבהם הוכנסו אליו ונוטים להסתובב. שתל אנטומי שמסתובב מעוות את צורתו של השד ומצריך ניתוח חוזר, אי נעימות ומפח נפש.

 

איך יודעים כמה מגדילים?

 

נכון, ההחלטה על הגודל צריכה להיות בעיקר שלך. אבל, מסתבר שלא רק הרצון האישי שלך יקבע את גודל השדיים החדשים שלך. רצוי ביותר שההחלטה על הגודל החדש, תיעשה תוך כדי התייעצות עם המנתח שיכול לסייע בעיקר בנימוקים רפואיים.

          

עלייך לדון ביחד עם המנתח שבחרת בגודל המבוקש ולבחון ביחד איתו את האפשרויות העומדות בפנייך. כל מה שהמנתח צריך לעשות לשם כך הוא לספק לך כמה גדלים של שתלים שאותם תמדדי אצלו בקליניקה, בתוך החזייה.

 

קחי בחשבון שישנם מנתחים שאמנם מקשיבים לבקשותייך, אבל את ההחלטה הסופית מקבלים בעצמם, בחדר הניתוח, אחרי שאת כבר ישנה היטב. ולכן, כדי להימנע ממצבים כאלה, הקפידי שגודל השד הרצוי יוגדר וייקבע ביניכם מראש, עוד לפני הניתוח. אם המנתח חושב שבקשתך מוגזמת למשל, וגודל השתל שאת מבקשת לא ייכנס, זכותך לדרוש ממנו שיגיד לך זאת מראש - כדי שלא תגלי את התוצאה שלא ציפית לה, כשיהיה מאוחר מדי.

 

תעודת אחריות


השקעת את מיטב כספך, שמת את שדייך תחת ידיו האמונות של המנתח הפלסטי? כמו בכל עסקה מגיעה לך תעודת אחריות וכן רישום מדוייק של גודל השתל, סוג השתל ושם היצרן כדי שניתן יהיה להחליף את השתל במידת הצורך.
 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל