הסרת שיער ()

הסרת שיער אפילציה

אפילציה הינה טכניקה ותיקה להסרת שיער בה מטפלים בכל שערה בנפרד. שיטת אפילציה מיועדת בעיקר לאזורים קטנים ולאנשים סבלניים או כהשלמה לטיפולי הסרת שיער בלייזר והסרת שיער בהבזקי אור

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

למי מתאים אפילציה | מי עושה אפילציה | מחירים אפילציה | קוסמטיקאיות לאפילציה

 

אפילציה היא הטכניקה המיושנת ביותר, עיקר שיטת אפילציה היא החדרת מחט חשמלית דקה אל תוך זקיק השערה הגורמת להרס השורש. לאחר הטיפול השערה תנשור בקלות, או לא תחדש את צמיחתה.

 

למעשה בשיטת אפילציה מטפלים בכל שערה בנפרד כך שלא ניתן לכסות "שטחים" גדולים, והטיפולים מצטמצטמים להסרת שיער מאזורים ספיציפיים כמו שפה עליונה, סנטר ועוד טיפולי שיעור יתר בפנים. גם טיפולים מאוד מצומצמים וספציפיים עשויים לקחת שבועות ארוכים של מפגשים מתישים. הטיפול במחט חשמלית כואב, ועלול ליצור צלקות זעירות דמויות "חורים" ואף זיהומים.

מדריכי הסרת שיער נוספים

למי מתאים אפילציה

אפילציה מתאימה בעיקר לנשים המעוניינות להסיר גבות, שפם, שיעור יתר מאזור הסנטר ועוד, ולהשלמת טיפולי הסרת שיער בלייזר או בהבזקי אור באזורים בהם עדיין קיימת צמיחת שיער פלומתית.

 

חשוב לציין, מדובר בטיפול מייסר, ארוך ומתיש שתוצאותיו אמנם מבטיחות הסרת שיער לצמיתות אך בצעדים איטיים ולעיתים אף מייסרים.

מי מוסמך לטיפול אפילציה

הטיפול אינו מחייב התערבות רופא ומבוצע בעיקר במכוני קומסמטיקה או אצל קוסמטיקאית. לכן חשוב מאוד לבדוק האם מדובר בקוסמטיקאית מוסמכת, ולקבל המלצות על טיב העבודה.

 

עקב הסיכון בהעברת מחלות מדבקות כמו איידס או צהבת חשוב ביותר להקפיד על סטריליזציה של הציוד, להקפיד ולדרוש מהקוסמטיקאית לא להעביר אותה מחט בין הלקוחות.

מחירים אפילציה

מחירים של טיפולי אפילציה נקבעים לפי שעה ולא דווקא לפי אזור, כך שחמש דקות עולות בין 20 ל-30 שקלים, ורבע שעה עולה כ-70 שקלים לבערך.

קוסמטיקאיות ומכוני קוסמטיקה לטיפולי אפילציה

אפילציה במרכז אפילציה בשרון אפילציה בצפון
אפילציה בירושלים אפילציה בדרום  
 

לסיכום

שיטת אפילציה הינה פעולה ידנית ומתאימה בעיקר לנשים אשר רוצות להיפטר משערות דקיקות מאוד שטיפולי הלייזר וטיפולי האור לא הצליחו להגיע אליהן, מחירי אפילציה נלקחים בדרך כלל לפי דקות או שעת עבודה ולא לפי אזורים כפי הנהוג במכונים המשתמשים במכשירים להסרת שיער. חשוב מאוד לבדוק האם הקוסמטיקאית עברה הסמכה לטיפול אפילציה וכן לדאוג לסטריליות על מנת להמנע וממחלות ואי נעימות.

 

בהצלחה!

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל