הסרת שיער ()

הסרת שיער בשיטת NCPL

קרן אור אי פי אל שייכת לקבוצת מכשירים להסרת שיער מבוססי אור. בשיטה זו, מבזיקים הבזקי אור על העור. המלנין, שהוא פיגמנט הצובע את השערה, קולט את אנרגיית האור, מוליך את החום לזקיק השערה, וגורם להריסתה. חסל סדר שיער מיותר

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: לילך קפלן

בחלוף השנים נולדו שיטות רבות אשר עסקות בהסרת שיער מאזורים שונים בגוף ושאין אנו חפצים בו. בשוק קיימים  2סוגי מכשירים לצורך הסרת שיער באמצעות קרן אור, ואשר קיים שוני ביניהם באופן מהותי. הקרניים הן: קרן אור "לייזר" וקרן אור "אי פי אל".

 

להסיר ללא כאב

קרן אור אי פי אל שייכת לקבוצת מכשירים מבוססי אור. בשיטה זו, מבזיקים הבזקי אור על העור. המלנין, שהוא פיגמנט הצובע את השערה, קולט את אנרגיית האור, מוליך את החום לזקיק השערה, וגורם להריסתה. המכשיר המתקדם עובד בשיטת NCPL המבודד את המטמר (ראש המכשיר) מהשערה ולכן לא מחמם את האזור יתר על המידה והמטופלים אינם חשים בכאבים במהלך הטיפול.

למכשיר מספר ראשים בגדלים שונים, בניגוד ללייזר, הראש של מכשיר המבוסס על טכנולוגיית NCPL בעל שטח פנים גדול יותר, כך שטיפול באזורים כמו חזה, בן, גב, רגליים, קצר באופן משמעותי ובניגוד ללייזר אינו מלווה בכאב.

 

כמה טיפולים מומלץ לעשות ומה מרווחי הזמן ביניהם?

ראשית, שימו לב להמלצה הבאה: אל תרוצו לסגור סדרת טיפולים מראש, אלא בצעו אחד ובדקו אם יש צורך בנוסף. מומלץ באותה מידה לשלם פר טיפול ולא פר סדרה.

הסיבה היא פשוטה: לא ידוע מראש כמה טיפולים ידרשו לכל אדם ואדם. ישנם כאלו ש-5 טיפולים יספיקו להם ואחרים שיצטרכו בממוצע 10. מרווח הזמן בין הטיפולים הראשונים עומד על חודש בממוצע, ולאחר מספר טיפולים ניתן לרווח בין הטיפולים חודשיים.

 

האם השערות נעלמות לצמיתות?

התשובה היא לא. ומי שיבטיח אחרת, לא מדייק (בלשון המעטה). ההידלדלות של צמיחת השיער היא כ-80%. התוצאה בד"כ מחזיקה מספר שנים, לאחר מכן, במקרים רבים מספיק טיפול-שניים כתחזוקה.

 

כמה עולה?

המחיר לטיפול הוא פר איזור. לדוגמא: רגל מלאה-490 שקל לטיפול. בית שחי-180 ₪ לטיפול וכדו'.

 

 

 

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל