הסרת שיער ()

הסרת השיער - סוכר

הסרת שיער באמצעות סוכר, השיטה העתיקה עם הרכיבים הטבעיים - כל היתרונות והחסרונות

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הסרת שיער באמצעות סוכר היא שיטה עתיקה שמקורה במזרח התיכון. בשיטה זו משתמשים בתערובת מרכיבים אכילים: סוכר, מים ומיץ לימון -  כדי להסיר את השערות מהשורש. התוצאות יכולות להחזיק עד לששה שבועות.

  

היתרונות

 

* טיפול מהיר - אם המסירה מנוסה, אפשר להסיר כמויות גדולות של שערות בבת אחת, בשטחים גדולים יותר מאשר בהסרה באמצעות שעווה ובמהירות גדולה יותר.

 

* מתנקה במהירות - התערובת נמסה במים, ואפשר לנקות את השאריות בקלות, יותר מאשר בשעווה רגילה.

 

* רכיבים טבעיים - הסרה באמצעות הסוכר עשויה להתאים למי שאלרגית לשעווה. בתערובת הקלאסית יש רכיבים טבעיים בלבד.

 

תוצאות זמניות יכולות להפוך לקבועות - עם הזמן, הסרת סוכר באופן קבוע עשויה לפגוע לצמיתות בזקיק השערה ולגרום לה להפסיק לצמוח.

 

* פחות כואב - נשים רבות מדווחות שהסרת שיער באמצעות סוכר פחות כואבת מהסרה בשעווה, יתכן משום שהסוכר תופס את השערה אך פחות נדבק לעור.

  

  

החסרונות

 

* קשה למצוא מסירה מומחית שמשתמשת בשיטה הקלאסית - חלק ממכוני היופי משתמשים בשעווה שמעורבבת עם סוכר ומפרסמים את זה כהסרת שיער באמצעות סוכר, אבל זה לא אותו דבר.

 

* אורך השערה הנכון - חשוב להבין מה האורך הדרוש  של השיער כדי להסירו. בדרך כלל יש צורך בכחצי סנטימטר, מומלץ לחכות שניים עד חמישה ימים לפחות לאחר הגילוח.

 

* אם לא יודעים מספיק אפשר לעשות נזק - חשוב לדעת בדיוק איך לעבוד נכון עם הסוכר ומתי מותר או אסור להסיר את השיער. אם לא יודעים לעבוד נכון יכול להפוך לאדמומי או אפילו מלא פצעים.

 

עוד שיטות נוספות להסרת שיער לצמיתות.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל