הסרת שיער ()

למה להסיר שיער בחורף?

החורף הוא תקופה אידיאלית להסרת שיער לצמיתות. כל ההסברים על טיפולי הסרת שיער בחורף, מתי ואיך?

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

טיפולי הסרת שיער בדרך כלל מגבילים את המטופלים לחשיפה לשמש, זאת מאחר ותוך כדי חשיפה לשמש העור משתזף. השיזוף מתרחש כאשר העור מייצר כמויות גדולות של פיגמנטים כדי להגן על עצמו מחשיפה מסוכנת לקרניים אולטרה-סגולות.

 

בטיפולי הסרת שיער ב- IPL והסרת שיער בלייזר  שהם למעשה טיפולי הסרת שיער בהבזקי אור, ההתפתחות וההשפעה שלאחר הטיפול דומים במצבם כלאחר חשיפה לשמש.

 

במידה ומטופלים נחשפים לקרני השמש לפני טיפולי הסרת שיער, הם למעשה מגיעים לטיפול כשמצב רקמת עורם כהה יותר מגוון העור הטבעי בנוסף לכך שהעור יבש יותר. כשהעור יבש ושחום כתוצאה משיזוף הוא מקבל מכת חום נוספת מההבזק - תהליך הנוטה להגביר את הסיכונים לכוויות וכתמים.

 

הכוויה מעכבת את המשך קבלת סדרת הטיפולים שחשיבותם קובעת בהשגת המטרה להמתת אחוז התאים הבונים את קנה השערה. 

מתי הזמן המומלץ לביצוע טיפולי הסרת שיער?

לפיכך, הזמן האולטימטיבי לטיפולי הסרת שיער הוא עונות הסתיו והחורף, כיוון שהדרך הטובה ביותר לשמור על יעילות טיפול הסרת שיער בהבזקי אור, היא להימנע מחשיפה לשמש במהלך הטיפולים בהסרת שיער.

 

מובן שגם בקיץ ניתן להישמר מפני השמש על ידי שהות בצל ובגדים קלים אך ארוכים שמכסים את כל חלקי הגוף, אבל בעונות הקרות קל יותר, היות ובאופן טבעי אנו לובשים בגדים ארוכים שמכסים את כל חלקי הגוף ומגנים עליו מפני חשיפה לקרני האור. 

 

טיפולי הסרת שיער בקיץ

נטלי בן יוסף, מנהלת הדרכה קלינית ברשת מכוני הקוסמטיקה הארצית 4mp אומרת ש"בשיטת 4mp הייחודית מתגברת על בעיית העור השזוף על ידי שימוש בידית ה-easymax בימי הקיץ ושילוב ידיות נוספות בשאר עונות השנה. כך ניתן לשמור על מראה עור חלק בכל עת מבלי לדאוג לעונת השנה ולמצב העור. שילוב ידיות הוא למעשה שילוב של אורכי גל שונים וברגע שמתבצע השילוב יחד עם הפרמטרים הנכונים מגיעים להסרה מקסימאלית של השיער בזמן קצר יותר".

 

 

 

 

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל