הסרת שיער ()

הסרת שיער IPL

להבדיל מהסרת שיער בלייזר שיטת הסרת שיער IPL פועלת על ידי הבזקי אור. טיפול הסרת שיער IPL מותר לשימוש קוסמטיקאיות ומחירו זול מטיפולי לייזר. קבלו את עיקרי השיטה, יתרונות וחסרונות

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

למי מתאים הסרת שיער IPL | יתרונות IPL | חסרונות IPL | מי מוסמך | אופי הטיפול | קוסמטיקאיות להסרת שיער IPL

 

בתרגום חופשי לעברית, הסרת שיער IPL נשמעת כמעט כמו קומדיה רומנטית - פעימת אור בתדירות גבוהה (Intense Pulsed Light). הפעולה עצמה דומה להסרת שיער בלייזר, גם היא נעזרת בחום האור בכדי לזהות את השערה ולהרוס את השורש שלה אך הסרת שיער IPL אינה פועלת על קרן לייזר אלא על ידי הבזקי אור.

 

המכשיר של הסרת שיער IPL משדר מאות קרני אור במספר אורכים שונים. הבזקי האור פועלים בשלושה אורכי גל, אורכי הגל ניתנים לשליטה במכשיר בהתאם לגוון העור והשיער.

מדריכי הסרת שיער נוספים

למי מתאים הסרת שיער IPL

להסרת שיער IPL מגוון רחב של גלי אור, אלה הופכים אותו מתאים לאוכלוסיה רחבה יותר, שכן קל יותר בשיטה זו להפריד בין גוון העור לגוון השיער.

חסרון הסרת שיער IPL

תוצאות טיפול IPL איננה תמיד ברורה ויעילותו נחשבת מצומצמת לעומת טיפולי לייזר.

יתרון הסרת שיער IPL

במכשיר IPL אין קרינה המסכנת את המטפל והמטופל, ואין קרינת UV.

 

השימוש בהסרת שיער זו לעומת שיטות הסרת שיער נוספות נקבע בהתאם לסוג השערה והעור, אך לעיתים זקוקים לעבור ממכשיר למכשיר בהתאם להתקדמות הטיפול, לכן ודאו כי במכון הקוסמטיקה או הקוסמטיקאית שאתם מטופלים יש מגוון מכשירים שיתאימו למהלך והתפתחות הטיפול.

 

מכוני אסתטיקה רבים משתמשים בהסרת שיער IPL כטיפול משלים להסרת שיער בלייזר, אחרי שינוי עוצמת שורש השערה עוברים לטיפול קצת פחות אינטנסיבי.

 

  אופי הטיפול IPL מי מוסמך להסרת שיער IPL
     

מי מוסמך להסרת שיער IPL

השימוש ב-IPL מותר לשימוש קוסמטיקאיות, הטיפולים זולים יותר מטיפולי לייזר, ולכן מומלץ לבדוק היטב את מיומנות הקוסמטיקאית ולא להתפתות למחירים זולים ותוצאות עגומות.

אופי הטיפול הסרת שיער IPL

הסרת שיער IPL דומה מאוד להסרת שיער בלייזר - לפני הטיפול מגלחים את השיער כדי שלא יקלוט את קרן הלייזר ויגרום צריבה בעור. תחילת הטיפול קובעים את האזור הרצוי ומורחים ג'ל שיסייע בקירור האזור, מפעילים את המכשיר ומעבירים את ה"סורק" על פני האזור. בטיפולים אלו אין צורך במשחת אילחוש, שכן הקרינה איננה כואבת או צורבת.

קוסמטיקאיות ומכוני אסתטיקה להסרת שיער IPL

הסרת שיער IPL במרכז הסרת שיער IPL בשרון הסרת שיער IPL בצפון
הסרת שיער IPL בירושלים הסרת שיער IPL בדרום  
 

לסיכום

הסרת שיער IPL מאוד דומה להסרת שיער בלייזר, אופי הטיפול והשיטה, אך הסרת שיער IPL מורשה לשימוש על ידי קוסמטיקאיות ולא כמו הסרת שיער בלייזר - רק על ידי רופא מומחה. תוצאות: IPL מגיע לרמות יפות של הסרת שיער אך לפעמים לא לאיכותו של הטיפול בלייזר.

 

בהצלחה!

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל