הסרת שיער ()

הסרת שיער 4MP

הסרת שיער 4MP פועלת על ידי הבזקי אור, החדשנות בשיטת הסרת שיער 4MP היא שליטה על ההבזק המאפשרת התאמה לצבע העור, סוג השערה ושלב הטיפול ומערכת קירור המונעת כוויות וצריבות. השיטה מבית רשת 4MP ומאושרת לשימוש רק על ידי קוסמטיקאיות חברות ברשת

רוצה להתייעץ עם מומחה להסרת שיער?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הבזק האור, האויב הגדול של השערה וידידו הטוב ביותר של האדם השעיר מכה שנית עם טכנולוגיה חדשה - הסרת שיער 4MP. הבשורה החדשה משלבת מערכת קירור המונעת כוויות, ומתאימה עצמה לסוג השערה. אבל למה להקדים את המאוחר, הנה כל הפרטים על שיטת הסרת שיער 4MP - הטכנולוגיה, למי השיטה מתאימה, בכמה פגישות נפטרים מהשיעור ומי מורשה לטפל ב- הסרת שיער 4MP.

הסרת שיער 4MP - הטכנולוגיה ולמי היא מתאימה

הסרת שיער 4MP פועלת באמצעות פולסים של הבזקי אור (להבדיל מהסרת שיער בלייזר, המאושר לשימוש רק על ידי רופאים) החודרים לעור ונבלעים בפיגמנט המלנין המצוי בשורש השערה. אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום, המחממת את זקיק השערה עד ליצירת נזק בלתי הפיך לרקמת הזקיק.כ

 

הסרת שיער 4MP מבוססת על טכנולוגיית DPC, או בשמה המלא Dynamic Pulse Control. הטכנולוגיה מאפשרת שליטה על נתוני המטופל תוך התערבות במבנה הפולס (ההבזק) ובמאפייניו. על ידי שימוש ב-4 ידיות טיפול מתאפשרת התאמה מדויקת לגוון העור, לצבע השערה ולשלב הטיפול בו המטופל נמצא. ידית ה-easyMax מאפשרת טיפול ללא כאב כלל באוכלוסיה רגישה לכאב (נערים / נערות)  ולטיפול בעור שזוף.

 

טכנולוגיית ה-DPC משלבת שלושה סוגי פולסים:

Smooth Pulse - מתאים לבעלי צבע עור כהה, בעיקר לשלבי טיפול ראשונים.

Long Pulse - מתאים לבעלי צבע עור בינוני ולטיפולים האמצעיים בסדרה.

High Pulse - מתאים לבעלי צבע עור בהיר ולשלבי הטיפול האחרונים.

 

הסרת שיער 4MP - זה צורב?

להבדיל מהסרת שיער בלייזר שהשפעתו על העור עשויה לגרום לצריבות וכוויות, טכנולוגיית הבזקי אור, כמו טכנולוגית הסרת שיער IPL, עדינה יותר לעור. בשיטה החדשה הגדילו לעשות ופיתחו מערכת קירור מגע ב-8 מעלות בקצה הידיות. מערכת הקירור הזו מונעת כוויות ומפחיתה תחושת כאב. בזכות מערכת קירור זו אין צורך בשימוש בג'ל ובחומרי אלחוש. עפ"י הדיווחים המכשיר עומד בתקנים בינלאומיים, אך אנו תמיד ממליצים לבדוק עם משרד הבריאות לגבי תקנים ואישורים.

 

מישהו מטפל בך?

בשיטה זו הטיפול מתבצע על ידי קוסמטיקאיות, חברות רשת 4MP שעברו הכשרה מקיפה על ידי רופאים מתחום האסתטיקה הפועלות בליווי צוות רפואי.

 

משך הטיפול בהסרת שיער 4MP:

5-7 מפגשים, במרווח של 4-12 שבועות ביניהם.

 

התאמה:

לפני שתחלו את סדרת הטיפולים תופנו לאבחון וייעוץ רפואי להתאמת המכשיר לנתוני המטופל.

 

המלצות מערכת

קיים הבדל מהותי בין הסרת שיער בלייזר לבין הסרת שיער בהבזקי אור, האחת עוצמתית ובעלת השפעה חזקה על העור והשערה, ואיננה מתאימה לכל סוג שיער. כמו כן הסרת שיער בלייזר מחייבת דיאגנוזה של רופא מוסמך וביצוע של רופא או אחות מוסמכת וכן אישור של משרד הבריאות. לכן הטיפולים בלייזר לעולם יהיו יקרים יותר וכנראה שגם יעילים יותר.

 

היתרון בשיטת הסרת שיער 4MP הוא שלקוסמטיקאית העובדת לפי השיטה יש "בית", כלומר אם נתקלתם בקשיים או בתוצאות לא מספקות תמיד יש למי לפנות.

 

עם זאת, כדאי לעשות סקר שוק ולבדוק עם חברות על הסרת שיער 4MP ותוצאותיה. שזה מגיע לתחום הסרת שיער אל תתפתו למחירים זולים ולחלומות על גוף נקי משערות לפני שאתם בודקים הבטחות.

 

דווחו לקוסמטיקאית על טיפולים ואלגריות לפני הטיפול, מה אכפת לכם - לכו על הסייף סייד.

 

התייעצו עם רופא העור שלכם.

 

על איזו תוצאה סופית מתחייבת הקוסמטיקאית? ודאו את העניין היטב ותאמו ציפיות.

איתור מכוני הסרת שיער לפי אזורים וערים בישראל

הסרת שיער במרכז הסרת שיער בשרון הסרת שיער בצפון
הסרת שיער בירושלים הסרת שיער בדרום  
 
אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל