פילינג - המדריך המלא ()

פילינג - הסיבוכים האפשריים

כמו בכל פעולה כימית יתכנו סיכונים וסיבוכים קוסמטיים ורפואיים. פילינג, במיוחד העמוק והקיצוני ביותר, עשוי להוות מקור לזיהומים, צלקות וכתמים בהירים המופיעים בקרב 15 אחוז מהמטופלים

רוצה להתייעץ עם מומחה לפילינג?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: ד"ר חיים קפלן

לפעמים אנחנו כל כך רוצים להיפטר מהקמטים או הכתמים שאנו רואים בכל מבט במראה, שאנחנו שוכחים שניתוחים פלסטיים ותהליכים כימיים טומנים בחובם גם סיכונים שיש לקחת בחשבון, לבדוק לעומק ולשוחח אודתם עם הרופא המטפל. הנה מסביר פנים לסיבוכי פילינג

 

כתמים בהירים

בניגוד להופעתם הבלתי נמנעת של כתמי פיגמנטציה כהים, עלול לקרות שלאחר מספר חודשים יופיעו על עור הפנים כתמים בהירים. כלומר, מקומות שבהם נעלם הפיגמנט. זוהי כבר לא תופעת לוואי אלא סיבוך, המופיע בשכיחות של עד 15 אחוז.

 

כתמים בהירים קורים במיוחד אחרי פילינג עמוק שמבוצע באמצעות לייזר וחשוב לדעת שאין טיפול המסוגל להחזיר את הפיגמנט. הפתרון היחידי לכיסוי או טישטוש כתמים בהירים הוא שימוש קבוע במייק- אפ מתאים.

 

זיהום

במהלך תהליך הריפוי עלול להופיע זיהום, שיכול להיות זיהום חיידקי, פטרייתי או ויראלי.

 

זיהום חיידקי מתאפיין בנקודות מוגלתיות (כמו אקנה) או הופעת גלדים בצבע צהוב דבש. הטיפול הניתן לו הוא אנטיביוטי.

 

זיהום פטרייתי מתבטא בהופעת אודם, נפיחות מקומית ובליטות קטנות, לבנות, על העור מתרפא. הטיפול הניתן לזיהום מסוג זה יכול להיות במשחות או בכדורים.

 

זיהום ויראלי מופיע בדרך כלל בצורת הרפס, המתאפיין בשלב הראשון שלו על ידי שלפוחיות מלאות נוזל ובשלב השני בפצעונים קטנים. הטיפול בזיהום זה הוא בכדורים.

 

בשלושת המקרים יש להתייעץ עם הרופא בהקדם ולטפל טיפול מתאים. טיפול לא מתאים או שלא ניתן בזמן עלול להעמיק את הפגיעה בעור ולגרום להופעת צלקות.

 

צלקות

כן, גם זה יכול לקרות אחרי פילינג עמוק. בצלקות ניתן לטפל על ידי זריקות סטרואידים וחבישות עם סיליקון. בדרך כלל הצלקות מתבהרות ומתמזגות עם העור תוך מספר חודשים עד שנה.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל