מתיחת פנים - המדריך המלא ()

סיבות לעשות מתיחת פנים

אם פעם אלה שעברו ניתוח שכזה התביישו בו וניסו לטשטש את העובדה שלסכין המנתחים חלק במראה החיצוני שלהם, הרי שכיום כבר לא מנסים להסתיר זאת, והנה לכם עוד סיבה למי שרוצה ליהנות ממראה צעיר יותר לפנות לאופציית הניתוח

רוצה להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה למתיחת פנים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.

אנחנו חיים בעידן בו אידיאל היופי מקושר אצל רובנו, אם לא כולנו, למראה צעיר. בגרות, ובוודאי זקנה, נתפשים כפחות אסתטיים - אפשר לאהוב את זה, אפשר להסתייג מכך, אבל זוהי עובדה. בפרט אנחנו מתייחסים כך לקמטים בפנים: אם בעבר הם זוהו עם חוכמה, עם ניסיון חיים, עם בגרות, שיקול דעת וערכים חיוביים נוספים, הרי שכיום הם אמנם ניתן לשמוע את המשפט "הרווחתי אותם ביושר", אבל אצל רבים מבעלי הקמטים הם מקור לאי נחת וכל התבוננות במראה משקפת מראה מבוגר מדי מבחינתם, עייף יתר על המידה ונטול חיוניות.

 

בהתאם עלתה קרנן של מתיחות הפנים למיניהן, בין אם זו המלאה ובין אם זו החלקית הנקראת גם מיני מתיחה. השתכללות ההליכים הכירורגיים המקנים לפנים מראה צעיר יותר תורמת אף היא לעלייה בביקוש, וכך גם השינוי בתפישה של כולנו ביחס לניתוחים פלסטיים באופן כללי - אם פעם אלה שעברו ניתוח שכזה התביישו בו וניסו לטשטש את העובדה שלסכין המנתחים חלק במראה החיצוני שלהם, הרי שכיום כבר לא מנסים להסתיר זאת, והנה לכם עוד סיבה למי שרוצה ליהנות ממראה צעיר יותר לפנות לאופציית הניתוח.

באילו מקרים כדאי לבצע מתיחה?

ככל שהאדם מתבגר כך משתנה מבנה הפנים שלו, ובעיקר ניתן להבחין ב-4 תופעות:

 

1. עור הפנים הופך לדק יותר וגמיש פחות, וזאת כתוצאה מהתמעטות סיבי האלסטין והקולגן. תופעה זו יוצרת מראה רפוי וכן עור עודף מתחת לקו הלסת, בקדמת האוזן ובצוואר.

2. השומן התת עורי מידלדל ובעיקר צונח כלפי מטה. כתוצאה מכך נוצר אובדן נפח באזור עצמות הלחיים ומתקבל המראה המלבני והעייף.

3. העצמות בפנים, ובפרט בחלק של הלסת, מידלדלות - ונוצר מראה שלדי שגם הוא מזוהה עם הזדקנות.

4. הרצועות התומכות, שתפקידן הוא לקבע את עור הפנים אל הרקמות התת עוריות, מתרופפות. התוצאה: צניחת רקמות אל עבר החלק המרכזי בפנים וכלפי מטה. בנוסף מופיעים קפלי עור, בעיקר בין הסנטר לפה ובין הפה לאף.

את כל התופעות הנ"ל ניתן "לתקן" באמצעות מתיחת פנים, ואלה הן בעצם הסיבות המרכזיות לעבור ניתוח שכזה.

מתיחות פנים בגיל צעיר

גם גברים ונשים בשנות ה-40 או תחילת ה-50 לחייהם יכולים להירתע מהליך כירורגי שיקנה להם מראה צעיר יותר ונשחק יותר.

במקרים אלה בדרך כלל תיבחר האופציה של מיני מתיחת פנים, ניתוח שבא לידי ביטוי בעיקר באזור קו הלסת הקדמית, ושנחשב קל יותר ממתיחה מלאה.

מתיחה בגיל מבוגר

מצד אחד כאמור טווח הגילאים של הבוחרים לעבור ניתוח מתיחת פנים התרחב כלפי מטה, כלומר גם הצעירים יותר עושים זאת, ומצד שני הוא התרחב גם לכיוון השני, וכיום ניתן לראות לא מעט מנותחים ומנותחות בני 70+. הסיבות לכך הן העלייה בתוחלת החיים, הפיכתו של השבעים ל"חמישים החדש" שהרי גם בגילאים אלה אנשים מרגישים חיוניים ורוצים להיראות בהתאם, והשתכללות השיטות לביצוע הניתוח כך שכיום הוא בטוח יותר.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל