הלבנת שיניים - המדריך השלם ()

הלבנת שיניים: קרן לייזר או קרן LED?

קרן לייזר מצלצלת כמו הבטחה להצלחה, האם היא טובה גם לשיניים שלנו? לא בהכרח. הנה כל מה שחשוב לדעת על תהליך הבהרת שיניים בקרן לייזר, מדוע להימנע ועל המעבר לשיטת ה-LED

רוצה להתייעץ עם מומחה להלבנת שיניים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הבהרת שיניים היא לכאורה תהליך פשוט וגם לא יקר במיוחד, אך כדי להגיע לתוצאה המבורכת חשוב לבדוק את הסיבה שבעתייה השיניים שלכם זקוקות לטיפול.

 

שיניים מושחרות, מוכתמות וצהובות עשויות להיות גם תוצר של גנטיקה, גיל או ריקבון - במצבים אלו אינכם זקוקים לטיפולי הבהרת שיניים הנובעים מסיבות חיצוניות כמו עישון מאסיבי או שתיית קפה מרובה.

 

נכון, שיניים כהות ומוכתמות הן סיבה רווחת הגורמת לאנשים לחיוכים מחושבים, אבל זו לא סיבה להפקיר את השיניים שלכם בידיים לא מיומנות או בשיטות מיושנות. קרן לייזר אמנם נשמעת לנו ידידותית - הרי משתמשים בה להסרת שיער ולמגוון פעולות קוסמטיות ורפואיות. אבל השיניים שלנו עשויות מחומרים אחרים וזקוקות לטיפולים עדינים.

 

הלבנת שיניים בלייזר: משרד הבריאות הזהיר

אנחנו רגילים כל כך לשימוש בלייזר שהדבר נראה לנו טריוויאלי ונכון. אבל בכל הקשור להשפעות הלייזר על השיניים שלנו הדעות חלוקות, במיוחד לאור העובדה שמשרד הבריאות הטריח עצמו והזהיר מפני השימוש בקרן לייזר להלבנת שיניים.

 

וכל כך למה? קרן הלייזר מפיקה חום הגורמת לשכבות השן להתחמם, כאשר שכבת המוך מתחממת יתר על המידה עלולה להיווצר פגיעה בשן שתסתיים במקרה הטוב בטיפול שורש.

 

עיקרי שיטת קרן LED להלבנה:

הטיפול מתבצע לאחר בדיקה המוכיחה כי השיניים נקיות מאבנית, ללא סתימות פתוחות או חורים. לפני הטיפול הרופא ינקה את השן או השיניים באבן ספוגית כדי להוריד פלאק - שכבת החיידקים שמעל פני השן.

 

מריחת חומר פעיל:

מניחים חומר מלבין (מי חמצן או קרבמיד פרוקסיד שמתפרק למי חמצן) בריכוז של 35 אחוז. אלו מי חמצן בריכוז גבוהה, מגנים על החניכיים והשפתיים באמצעות ג'ל מגן או גומי, כמו כן על המטופל לחבוש משקפיים מחשש לפגיעה בעיניים.

 

הפעלת החומר:

באמצעות מכשיר לד (LED) השולח קרן אור מרוכזת אל השן הגורמת להפעלת החומר הפעיל ולשינוי צבע. החומר סופח החוצה את החומרים שגרמו לשן להצהיב (תרופות, ניקוטין, יין, קפה או תה) ומשנה את צורת החזר קרני האור מעל השן. השיטה אפקטיבית מאד, מומלץ להימנע מחומרים מכתימים לאחר הפעולה.

 

הפעולה מחזיקה מעמד:

אם נמנעים מהמכתימים הנ"ל - כשלוש שנים

 

היתרון:

פעולה מהירה תודות לשימוש בחומר מחמצן באחוזים גבוהים והשימוש בקרן שמזרזת את ההליך. ההלבנה אינה כרוכה בהרדמה או בכאבים, הטיפול קצר (בין שעה לשלוש שעות) וברוב המקרים אין צורך בטיפול נוסף.

 

חסרון:

לא מצאנו, אפילו המחיר נסבל.

 

מחיר:

1500-3000 שקלים.

 

הלבנה שיניים - תופעות לוואי

לעיתים לאחר הטיפול תחושו רגישות מוגברת לחום וקור. תחושה זו חולפת תוך מספר ימים. אם אתם במהלך טיפול, רצוי להימנע מלהמשיך ולחזור אל הטיפול אלא רק לאחר שחלפה הרגישות.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל