הלבנת שיניים - המדריך השלם ()

הלבנת שיניים באמצעות סד

סד הוא תבנית חלל הפה והשיניים המותאמת באופן אישי לכל חולה. בתהליך הלבנת שיניים יוצקים אל הסד חומר בריכוז גבוה ומלבישים כמו פלטה. אפשר לבצע את הטיפול בקלניקה או בבית, הנה כל הפרטים

רוצה להתייעץ עם מומחה להלבנת שיניים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

להבהרת שיניים באמצעות סד שני מסלולים: האחד, בקליניקת רופא השיניים והשנייה בבית. הנה כל הפרטים על הלבנת שיניים באמצעות סד שמותאם בדיוק למבנה חלל הפה והשיניים של המטופל.

 

 

הלבנת שיניים באמצעות סד - בקליניקה:

בשיטה זו יש לבקר אצל הרופא לביקור ראשוני בו הוא לוקח מידה של לסתות (בערך כמו שלוקחים מידה לכתר) ושולח למעבדה ליצירת תבנית שיניים אישית שקופה וגמישה. התבנית המתחקה אחר חלל הפה וצורת השיניים המדויקת מבטיחה כי לא יהיו "דליפות" של החומר הפעיל אל החניכיים, השפתיים והפה. בקליניקה הרופא ימלא את התבנית בחומר פעיל בריכוז גבוה ויצריך שלושה-ארבעה מפגשים בני כשעה.

 

הלבנת שיניים באמצעות סד - בבית:

המטופל לוקח אל ביתו את התבנית שהכין הרופא וממלא אותה בחומר פעיל בריכוז נמוך, חשוב מאוד להניח את הסד בפה כ-6 שעות ביום! (שלוש שעות בבוקר ושלוש בערב) למשך שבועיים עד שישה שבועות. מלבד משך הזמן והצורך לבלות עם חומר זר בפה את מרבית השעות הפנויות ביום השיטה לא נוחלת הצלחה מרובה ורוב המטופלים מתייאשים במהלכה. לאור העובדה שיש לבקר אצל רופא השיניים להכנת הסד, רבים מעדיפים להמשיך את הטיפול במרפאה ולסיימו לאחר 3-4 פגישות.

 

סד לחסכנים:

אפשר להזמין תבניות סד אישיות באינטרנט, אך צריך לקחת בחשבון שתבניות אלו אינם מותאמות באופן אישי ומקצועי של רופא שיניים והחומר עלול לפגוע בחניכיים בשל חוסר ההתאמה. כמו כן ניתן לרכוש ערכות להכנת סד סיליקון בבית וג'ל למריחה. ועל כך בפרק הבא ערכות ביתיות להלבנת שיניים.

 

הלבנה שיניים - תופעות לוואי

לעיתים לאחר הטיפול תחושו רגישות מוגברת לחום וקור. תחושה זו חולפת תוך מספר ימים. אם אתם במהלך טיפול, רצוי להימנע מלהמשיך ולחזור אל הטיפול אלא רק לאחר שחלפה הרגישות.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל