הלבנת שיניים - המדריך השלם ()

הלבנת שיניים ביתית

פסי הלבנה, מכחולים ומשחות מתחרים על תשומת לבנו כערכה המושלמת להלבנת שיניים ביתית. העצות, היתרונות והחסרונות

רוצה להתייעץ עם מומחה להלבנת שיניים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

אפשר להלבין / להבהיר שיניים בבית באמצעות חומרים שונים הנמכרים בבתי המרקחת והפארם. אמנם הטיפול איננו מחזיק לאורך שנים, ואיננו מהיר אך מאידך הוא זול בעשרות מונים ואיננו אגרסיבי לשן כמו שאר השיטות. אנחנו ממליצים לבקר אצל רופא השיניים לפני הלבנה ביתית כדי להיות מכוסים מכל הכיוונים. ואלו הערכות להלבנה ביתית:

 

שיטת התבנית / סד ללא צורך בביקור אצל רופא השיניים:

ערכה לשימוש ביתי אשר פותחה על יד רופא שיניים ומכילה תבניות שיניים להתאמה אישית וג'ל עם חומר פעיל להלבנת שיניים אחוזים די גבוהים (כמובן שפחות מ-35 אשר מותר לשימוש רק במרפאות). התבניות עשויות סיליקון רך ועדין והג'ל אינו נוזל אל החניכיים. הטיפול נמשך כשבוע עד שבועיים כאשר יש להניח את הסד מידי יום למשך כמה שעות

 

פסי הלבנה:

רצועות המכילות חומר פעיל בריכוז של כשישה אחוזים (לעומת 35 אחוז אצל רופאי השיניים). האחוז המזערי של החומר ושיטת ההדבקה על השן מניבות תוצאות איטיות ומתישות: תצטרכו להדביק את הרצועות (שלעיתים זזות ולא נוחות) פעמיים בשבוע למשך כשבועיים. התוצאות נראות אך נשמרות לחצי שנה

 

מכחולים:

אלו בקבוקונים המכילים ג'ל שקוף עם ריכוז הלבנה של עד 20 אחוז. הבקבוקונים מצוידים במברשת עדינה שבאמצעותה מורחים ג'ל על פני השן (לאחר צחצוח ויבוש ככל שניתן), יש לשהות עם הג'ל למשך כ-30 דקות ופרט לטעמו השנוי במחלוקת התוצאות מבטיחות.

 

משחות שיניים

רוב משחות השיניים מצטיינות ביעילות נמוכה ביותר אפילו אם הן מציינות באותיות קידוש לבנה שהן מיועדות להלבנה. הסיבה: משחות השיניים אינן מכילות רכיבים מחמצנים ולכן אינן יוצרות כל פעולת הלבנה ממשית ואינן חודרות לשכבת הדנטין האחראית על צבע השן. פעולת המשחות הללו לרוב חיצונית, וחלקן מכילות חומרי ניקוי שמעבר לזה שאינם מועילים להלבנת השן הורסים את שכבת האמייל החיצונית וכתוצאה גורמים לרגישות מוגברת לחום וקור.

 

הלבנת שיניים אינה מתאימה מקרים הבאים:

בשלבי התפתחות מוך השן עד גיל 17 אין לבצע כל הליך של הלבנה, העלולה לפגוע במוך השן ולהגביר את רגישותו.

 

לאנשים בעלי כתרים ושיניים מלאכותיות - כתרים ופלטות אינם מגיבים לפעולות ההלבנה ויישארו בצבעם המקורי לאחר התהליך, מה שעשוי לגרום לקשת רחבה מידי של גווני שן ומראה בלתי אחיד.

 

רגישויות ואלרגיות: הסובלים מרגישות למי חמצן ולטקס המשמשים במהלך ההלבנה.

 

לסובלים משחיקת שיניים, חריצים או שברים בזגוגית השן.

 

שיניים בעלות שכבת אמייל מצומצמת.

 

הלבנת שיניים אינה מתאימה לנשים בהריון או מניקות

 

הלבנה שיניים ותופעות לוואי

לעיתים לאחר הטיפול תחושו רגישות מוגברת לחום וקור. תחושה זו חולפת תוך מספר ימים. אם אתם במהלך טיפול, רצוי להימנע מלהמשיך ולחזור אל הטיפול אלא רק לאחר שחלפה הרגישות.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל