הלבנת שיניים - המדריך השלם ()

הלבנת שיניים שחורות / משחירות

להבדיל מהלבנת שיניים הנובעת משינויי צבע חיצוניים כמו עישון, שיניים שחורות אינן נמנות על הסיבות החיצוניות. הנה כל מה שחשוב לדעת על שיניים משחירות וטיפול ההלבנה המומלץ

רוצה להתייעץ עם מומחה להלבנת שיניים?
מלאי פרטים אלה ו-3 מומחים יצרו עמך קשר בהקדם.
מאת: מערכת בלו

הלבנת שיניים שחורות / משחירות אינה דומה להלבנה כתוצאה משינוי צבע כתוצאה מגורמים חיצוניים כמו עישון, שתיית קפה מרובה, מחלות או תרופות.

 

כדי להבין את הסיבה להשחרה כדאי להכיר את מבנה השן:

 

מוך השן - השכבה הפנימית הבנויה מכלי דם ועצבים.

 

דנטין (שינן) - השכבה המקיפה את המוך, העוטפת אותו ומהווה הגנה עליו. שכבה זו מתכהה במהלך חייו של האדם.

 

אמייל - השכבה החיצונית, הציפוי החיצוני של השן הנקרא גם זגוגית. למעשה, שכבת האמייל שקופה וצבעה תלוי ומשתנה בהתאם לצבעה של שכבת הדנטין.

 

מדוע שיניים משחירות:

הסיבה לשינוי צבע אינה חיצונית, אלא נובעת ברוב המקרים משיניים שהלכו לעולמן, מה שנקרא "שן מתה". כלומר - המוך, השכבה הפנימית המכילה כלי דם ועצבים נָמק כתוצאה מטיפול שורש או מפגיעה חזקה שגרמה לגדיעת שורש השן.

 

הלבנת שיניים שחורות / משחירות כתוצאה מגדיעת שורש / מוך השן

הלבנת שיניים שחורות איננה כאמור דומה לשאר ההלבנות שכן שינוי הצבע נובע מפגיעה בשורש השן.

  

מאחר והשינוי פנימי גם הלבנת השן היא פנימית ומתבצעת במרפאות השיניים בלבד בקליניקות מתמחות. הרופא מרדים את השן ומחדיר אל תוך השן חומר מלבין, החומר פועל מבפנים ומוחלף על ידי רופא השיניים כל כמה ימים בהתאם להתקדמות. אפשר לבצע הלבנה רק בחלק מסוים של השן.

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בעולם האסתטיקה של bello תמצאו מידע עדכני ואמין אודות כל הקשור לעולם האסתטיקה: הסרת שיער, הגדלת חזה, מנתחים פלסטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולי קוסמטיקה, שאיבת שומן, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד. אם החלטת לעשות טיפול אסתטיקה אצל קוסמטיקאית או ניתוח פלסטי אצל מנתח פלסטי הגעת למקום הנכון. אתר bello מביא מאמרים, כתבות ומדריכים על כל תחום בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה.
באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון שמובא קוסמטיקאיות, מנתחים פלסטיים ומומחי אסתטיקה בכירים.

הסרת שיער בלייזרהלבנת שינייםחזההורדת שיערמנתח פלסטיקוסמטיקאיתניתוחים פלסטייםבוטוקסטיפולי קוסמטיקהפילינגעיצוב גבותרפואה אסתטית

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל