דיאטת אטקינס - חלק שלישי

החלק השלישי והאחרון של דיאטת האטקינס, בשלב זה אתם צריכים לאזן את רמת הפחמימות ולהעלות אותה לרמת צריכה רגילה ועדיין להשאר רזים ומחוטבים

דיאטת אטקינס - חלק שלישי ()
חיפוש מתכון דיאטטי

אם הגעתם לחלק הזה אתם צריכים להיות עכשיו כ- 10 קילוגרמים ממשקל היעד שלכם. השינוי העיקרי בשלב זה הוא להוסיף עוד טיפה חלבונים ופחמימות לתפריט שלכם. אם עד עכשיו אכלתם מנות קטנות, זהו הזמן לעבות אותם טיפה.

 

כמה זמן שלב זה נמשך

 

עד שתגיעו למשקל היעד שלכם

 

מטרה

 

להמשיך ולהוריד במשקל כמובן, תוך כדי למידה מהי נקודת האיזון בכמות הפחמימות שהגוף שלך צורך ועדיין מוריד משקל. שלב זה הוא סוג של חזרה גנרלית שיעזור לך לתחזק את השמירה על המשקל שלך לתמיד.

 

יעד

 

להמשיך ולהגדיל את צריכת הפחמימות היומית שלכם כמו בשלב 2 ולהוסיף כ-5 גרם פחמימות בכל שבוע או שבועיים לתפריט עד שתמצאו את נקודת האיזון.

 

חשוב לדעת:

 

במידה ועליתם במשקל בשלב זה ואתם רוצים לעצור את המגמה הזאת לפני שזה מחמיר, תורידו בחזרה את צריכת הפחמימות שלכם ב10 גרם בהדרגה עד שתחזרו למשקל היעד, זכרו המטרה של שלב זה הוא למצוא את האיזון הנכון ולסגל לעצמכם שגרת תזונה בריאה.

 

טיפים שיעזרו לכם לסגל אורח חיים בריא כאשר מסיימים את הדיאטה:

 

אוכל בחוץ - לפני שאתם מגיעים למסעדה, הריצו חיפוש קטן בגוגל ובדקו את התפריט של המסעדה. ההחלטה שתקבלו לפני שתגיעו למסעדה תהיה טובה בהרבה מאשר ההחלטה שתקבלו אם תבחרו מה להזמין באותו רגע.

 

אכלו חטיף קטן לפני היציאה. אכילת חטיף קטן לפני שאתם יוצאים למסעדה תמנע ממכם להתפתות למאכלים משמינים.

 

אלכוהול – בשלב הראשון אסור לחלוטין לשתות אלכוהול אבל בשגרת היום שתיית אלכוהול מותרת בצורה מבוקרת

אם אהבת, אז תאהבי את זה הרבה יותר. לחצי כאן וקבלי במתנה מדריך וטיפים לשריפת שומן (זה באמת עובד)

בערוץ דיאטה ותזונה תמצאו את כל המידע העדכני אודות דיאטה, סוגי דיאטות ותזונה נכונה. אם החלטת לעשות דיאטה בריאה או למצוא שיטות הרזיה ללא דיאטה, וגם אם החלטתם ללכת על דיאטת כסאח - אתם במקום הנכון.
אתר bello מביא מידע מעודכן לגבי כל סוגי הדיאטות, בצד מאות מתכונים ותפריטי דלי קלוריות, דרכים לשמירה על בריאות ותזונה מאוזנת באמצעות דיאטות נפוצות, שיטות הרזיה טבעית, מציאת הדיאטה הנכונה ביותר עבורכם ואיך עוברים לאורח חיים שכולל תזונה נבונה.
המאמרים והמידע באתר bello מובאים מפי מומחים בתחומם וביניהם דיאטניות, תזונאים ואנשי מקצוע נוספים.

מתכוני דיאטהתפריטי דיאטהדיאטה לילדיםתזונה נכונהדיאטות מומלצותדיאטה מהירהדיאטניתתזונאיתדיאטה לקיץ, דיאטת אטקינס

   
לא תודה, אין לי צורך לשרוף שומן ולהוריד במשקל